Panele fotowoltaiczne na dachu budynku

Instalacje fotowoltaiczne – Montaż paneli słonecznych

Zajmujemy się profesjonalnym montażem instalacji fotowoltaicznych. Fotowoltaiki to panele słoneczne, które pod wpływem padających promieni słonecznych generują prąd stały. Wytworzona energia trafia do falownika, który zmienia ją w prąd zmienny. Jeśli zdecydują się Państwo na montaż, nie ma potrzeby wykonywać dodatkowych czynności, np. wymieniać gniazda, kabli czy też innych instalacji. A dlaczego warto?

Zalety paneli fotowoltaicznych

Ciągłe podwyżki cen energii elektrycznej sprawiają, że rosną również wydatki z domowego budżetu. Dlatego coraz większym zainteresowaniem zaczynają cieszyć się technologie wykorzystujące odnawialne źródła energii. Do takich należą panele fotowoltaiczne. Ich wykorzystanie pozwala przemieniać energię słoneczną i w efekcie uzyskiwać darmowy prąd. Stąd też zastosowanie tego rozwiązania to doskonały sposób, aby ograniczyć koszty eksploatacji obiektu. Co więcej, użycie fotowoltaik nie tylko umożliwia zaoszczędzenia pieniędzy, ale także ich zarobienie. Jeśli przy ich użyciu wyprodukuje się nadwyżkę energii, to możecie sprzedać bez większych problemów sprzedać. Następnym atutem tej technologii jest jej nieinwazyjny wpływ na środowisko. Instalacje te nie emitują zanieczyszczeń, co oznacza, że wytworzycie Państwo energię w pełni ekologiczną.

Kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych

Oferujemy Państwu kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych. Przygotowany przez nas system obejmuje takie elementy jak:

  • Moduły fotowoltaiczne
  • Inwerter (falownik)
  • System montażowy