przeglądy elektryczne wrocław

Projektowanie i montaż oświetlenia

Zajmujemy się projektowaniem i montażem oświetlenia, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Zapewniamy profesjonalny dobór oświetlenia w Państwa domach lub firmach według indywidualnych zaleceń.

Jak dobrać odpowiednie oświetlenie?

Ważne jest, aby oświetlenie było dostosowane do charakteru i specyfiki danego obiektu. Dlatego inne rozwiązania należy zastosować w domu, czyli miejscu, w którym się odpoczywa i funkcjonuje wolnym czasie, niż w przestrzeniach, gdzie wykonuje się pracę. Jednak również charakter realizowanych czynności zawodowych będzie miał duży wpływ na to, jakie oświetlenie należy zamontować w danym obiekcie. W szklanym biurowcu nie sprawdzi się rozkład oświetlenia dobry dla zakładu produkcyjnego i odwrotnie wykorzystanie w hali fabrycznej lamp przeznaczonych do biura nie będzie najlepszym pomysłem. Jednak także obiekty o podobnym przeznaczeniu mogą się pomiędzy sobą znacznie różnić. Stąd też duże znacznie ma, aby projekt oświetlenia uwzględniał indywidualne wymagania danego obiektu. A takie właśnie przygotowujemy w naszej firmie.

Oświetlenie dostosowane do indywidualnych potrzeb

Przed przystąpieniem do właściwiej realizacji staramy się poznać oczekiwania klientów oraz dokładnie przeanalizować architekturę ich obiektu. Dzięki temu możemy stworzyć koncepcję rozkładu oświetlenia, która będzie najlepiej dostosowana do indywidualnych potrzeb zamawiających. Dbamy o to, aby przygotowywane projekty dostarczały nie tylko wyjątkowej wygody użytkowania, ale zapewniały również bezawaryjne działanie oraz obniżenie kosztów zużycia energii. Oprócz profesjonalnych usług w zakresie doboru i instalacji nowych lamp jesteśmy również w stanie zweryfikowania funkcjonowanie już istniejącego oświetlenia. Wykonujemy profesjonalne pomiary oświetlenia, sprawdzając zgodność poziomu jego natężenia z obowiązującymi normami. Jesteśmy również w stanie zautomatyzować działanie świateł w ramach oferty automatyki budynkowej.

Pomożemy zainstalować:

  • oświetlenie w domu
  • oświetlenie w zakładach pracy
  • oświetlenie LED
  • oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne
  • oświetlenie drogowe
  • iluminacje obiektów budowlanych
  • oświetlenie dekoracyjne

Zajmujemy się również systemami inteligentnego zarządzania budynkiem, czyli automatyką budynkową.